• ...nawet wtedy, gdy bardzo się nie chce:)

ZAJRZYJ DO KOLEJNEJ ZAKŁADKI -

ZASADY ZDALNEJ NAUKI

W SZKOLE PODSTAWOWEJ W CZERSKU

ZNAJDZIESZ TAM ZASADY

OBOWIĄZUJĄCE OD DNIA 25.03.2020 DO 10.04.2020.

Droga uczennico! Drogi uczniu!

Przykro nam, że nie możemy spotkać się w szkole.

Mamy nadzieję, że niebawem sytuacja się zmieni, zmartwienia znikną i będziemy wspólnie cieszyć się wiosną.

Pamiętaj jednak, że możesz uczyć się sam lub z naszą niewielką pomocą.

Zachęcamy Cię do tego.

Będzie nam miło, jeśli każdego dnia sprawdzisz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

A jeśli nauczysz się czegoś nowego, zechcesz się tym pochwalić, jak już się spotkamy!

dyr Iwona Wadas, dyr Anna Siewiera wraz z Radą Pedagogiczną

Praktyczne wskazówki:

1. Na liście nauczycieli pracujących w szkole odszukaj nazwisko swojego wychowawcy.

2. Kliknij na LUPKĘ przy jego nazwisku. Przeczytaj informacje, które dla Ciebie przygotował. Jeśli nie pamiętasz, jak nazywają się nauczyciele, którzy Cię uczą poszczególnych przedmiotów, tu znajdziesz pomoc.

3. Sprawdź jaki jest dzień tygodnia i jakie lekcje miałbyś tego dnia w szkole.

4. Wybierz dowolny przedmiot i znajdź nazwisko nauczyciela, który Cię go uczy. Kliknij na LUPKĘ.

5. Na stronie nauczyciela odszukaj swoją klasę i przeczytaj wskazówki zostawione tam dla Ciebie. Sprawdzaj każdego dnia, czy pojawiły się jakieś nowinki.

JEŚLI DOTARŁEŚ DO TEGO PUNKTU, TO ŚWIETNIE!  TERAZ JUŻ PÓJDZIE ŁATWO!

Możesz uczyć się tak, jak lubisz i decydować, kiedy zrobić przerwę na kanapkę:)

6. Jeśli brakuje Ci motywacji lub nie wiesz jak się uczyć, zajrzyj na stronę naszej Pani psycholog - Natalii Groman.

7. Jeśli zamierzasz dużo czytać, zobacz jakie książki zaproponuje Ci nasza Pani bibliotekarka, Pani Anna Błaszczyk.

8. Pragniesz mądrej rozrywki, spójrz co w sieci wyszukały dla Ciebie panie ze świetlicy:Anna Chołuj, Marta Jeż i Beata Wojciechowska - Sosnowska.

9. Tęsknisz za sportem, zajrzyj na strony Panów: Roberta Brzezińskiego i Emiliana Hanca.

10. Pamiętaj, to Ty decydujesz, ile czasu tu spędzisz, ale my cieszymy się zawsze, jeśli tu jesteś:)

Do zobaczenia!

Twoi nauczyciele smileysmileysmiley